Home » Wydarzenia » Uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie wśród najlepszych

Uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie wśród najlepszych

Znakomicie w konkursie „Bezpieczny kibic” ogłoszonym przez Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu oraz Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu wypadli uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie, którzy zajęli III-cie miejsce w powiecie, wyprzedzając między innymi I LO im. J. Kasprowicza, II LO im. M. Konopnickiej czy III LO im. Kr. Jadwigi.

Uczniowie: Bartłomiej Budziński, Jacek Krajewski, Michał Hałas przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego Zbigniewa Nowaka popisali się znakomicie wiedzą oraz pomysłem i aktorstwem BRAWO!

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz ogólnej wiedzy o sporcie. Dodatkowo każda ze szkół musiała przygotować film na płycie DVD zatytułowany „Komentator sportowy”. Nagranie oceniano za wartość edukacyjną, pomysłowość oraz popis aktorski.

Reasumując, w rolę aktorów wcielili się uczniowie klas drugich, trzeciej oraz uczniowie klasy Ib. Przy pomocy p. Anny Gancarczyk oraz p. Karoliny Czapli film został nagrany na boisku szkolnym na początku kwietnia. Wspaniały komentarz Bartłomieja Budzińskiego przyczynił się z pewnością do sukcesu zespołu.