Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

brak zdjecia

mgr inż. Lidia Stejter

Dyrektor szkoły

Podstawy przedsiębiorczości

Fizyka i astronomia

lidia.stejter@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia

mgr Marzanna Czeladka

Informatyka

marzanna.czeladka@szgniewkowo.edu.pl

mgr Anna Gancarczyk

Język polski

Wychowanie do życia w rodzinie

Biblioteka

Opiekun SU

anna.gancarczyk@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Joanna Robak – Język angielski, WOS, Kierownik szkolenia praktycznego

joanna.robak@szgniewkowo.edu.pl

mgr Waldemar Lewicki

Historia

waldemar.lewicki@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Malwina Tyburek – Biologia,Matematyka,Chemia,Geografia, Biblioteka

malwina.tyburek@szhniewkowo.edu.pl

mgr Izabela Mitaszka

Edukacja dla bezpieczeństwa

izabela.mitaszka@szgniewkowo.edu.pl

 brak zdjecia brak zdjecia

mgr Zbigniew Nowak

Wychowanie fizyczne

zbigniew.nowak@szgniewkowo.edu.pl

ks mgr Maciej Sławinowski

Religia

maciej.slawinowski@szgniewkowo.edu.pl

 

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ostatnio dodane galerie

Archiwalne wpisy