Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

brak zdjecia

mgr inż. Lidia Stejter

Dyrektor szkoły

Podstawy przedsiębiorczości

Fizyka i astronomia

lidia.stejter@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia

mgr Marzanna Czeladka

Informatyka, historia

marzanna.czeladka@szgniewkowo.edu.pl

mgr Anna Gancarczyk

Język polski

Wychowanie do życia w rodzinie

Biblioteka

anna.gancarczyk@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Joanna Robak – Język angielski, WOS, Kierownik szkolenia praktycznego

joanna.robak@szgniewkowo.edu.pl

mgr Agnieszka Grzegorczyk

historia

agnieszka.grzegorczyk@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Malwina Tyburek – Biologia,Matematyka,Chemia,Geografia,

Opiekun SU

malwina.tyburek@szhniewkowo.edu.pl

mgr Izabela Mitaszka

Edukacja dla bezpieczeństwa

izabela.mitaszka@szgniewkowo.edu.pl

 brak zdjecia brak zdjecia

mgr Zbigniew Nowak

Wychowanie fizyczne

zbigniew.nowak@szgniewkowo.edu.pl

ks mgr Roman Kruk

Religia

roman.kruk@szgniewkowo.edu.pl

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Ostatnio dodane galerie

Archiwalne wpisy