Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

brak zdjecia

mgr inż. Lidia Stejter

Dyrektor szkoły

Podstawy przedsiębiorczości

Fizyka i astronomia

lidia.stejter@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia

mgr Marzanna Czeladka

Informatyka, historia

marzanna.czeladka@szgniewkowo.edu.pl

mgr Agnieszka Polanowska

Język polski

Biblioteka

agnieszka.polanowska@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Joanna Robak – Język angielski, WOS, Kierownik szkolenia praktycznego

joanna.robak@szgniewkowo.edu.pl

mgr Agnieszka Cięgotura

pedagog

                  agnieszka.ciegotura@szgniewkowo.edu.pl

brak zdjecia brak zdjecia
mgr Malwina Tyburek – Biologia,Matematyka,Chemia,Geografia,

Opiekun SU

malwina.tyburek@szgniewkowo.edu.pl

mgr Izabela Mitaszka

Edukacja dla bezpieczeństwa, historia

izabela.mitaszka@szgniewkowo.edu.pl

 brak zdjecia brak zdjecia

mgr Zbigniew Nowak

Wychowanie fizyczne

zbigniew.nowak@szgniewkowo.edu.pl

mgr Bartłomiej Blat

Religia

bartlomiej.blat@szgniewkowo.edu.pl

 

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Ostatnio dodane galerie

Archiwalne wpisy