Home » Wydarzenia » Kapitalny występ Szkoły Zawodowej w Gniewkowie

Kapitalny występ Szkoły Zawodowej w Gniewkowie

Taki oto podpis znalazł się w „Gazecie Pomorskiej” z dnia 29 maja br. Uczniowie klasy II, podobnie jak w ubiegłym roku, zatańczyli dla mieszkańców Gniewkowa i okolic świętując Dni Księstwa Gniewkowskiego.

Tegorocznemu występowi przyświecało hasło „Cambridge – najlepsi kibice na Euro”, dlatego też hymn na Euro „Koko, koko, Euro spoko” zabrzmiała na początku i na końcu tańca.

Wykonawcami, ubranymi oczywiście w barwy narodowe byli: Bartłomiej Skwarek z klasy IIb oraz uczniowie klasy IIa w składzie: Jagoda Sieczka, Marika
Andrzejewska, Aleksandra Kwiatkowska, Patrycja Wróblewska, Joanna Wyskida, Ewelina Wróblewska oraz Karol Jankowski.

Przedstawiony przez naszych uczniów układ teneczny spotkał się z głośną owacją i miłymi komentarzami, ze strony zebranych.

Uczniowie Szkoły Zawodowej mieli okazję podziwiać występ na Mistrzostwach Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej zorganizowanych kilka dni później w Szkole Zawodowej.