Home » Wydarzenia » Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2009/2010

Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2009/2010

Koniec czerwca to pora, która wszystkim kojarzy się jednoznacznie. To zakończenie roku szkolnego. Po całorocznym trudzie, nauce i pracy uczniowie i nauczyciele udają się na zasłużony odpoczynek – wakacje! W naszej szkole zakończenie roku szkolnego odbyło się dwukrotnie: 18 czerwca dla absolwentów Szkoły Zawodowej, a 25 czerwca dla pozostałych uczniów.

Wielu z nich zostało wyróżnionych. Najlepszymi absolwentami Szkoły Zawodowej w roku szkolnym 2009/2010 okazali się Michał Ciesielski z kl. IIIb oraz Natalia Zielińska z kl. IIa, którzy za średnie powyżej 4,40 zostali nagrodzeni ciekawymi upominkami rzeczowymi. Wysokie średnie (powyżej 4,00) uzyskali również: Julia Łączyńska (IIa), Ewa Grabowska (IIa), Katarzyna Porazińska (IIa), Marlena Kubacka (Ia), Mateusz Wieruszewski (Ib) i Marcin Juraszek (Ib). Wyróżnienia otrzymali też uczniowie przyczyniający się do powstawania przedstawień szkolnych, a także laureaci wielu konkursów oraz te osoby, które miały 100% frekwencji na zajęciach szkolnych. Pożegnano także p. Izabelę Budną oraz p. Agnieszkę Kruszczyńską, które zakończyły pracę w Szkole Zawodowej.