Home » Wydarzenia » Pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2010/2011

Pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2010/2011

Czy słyszycie pierwszy po wakacjach dźwięk dzwonka? Jak co roku przychodzimy wypoczęci, z sentymentem wspominając wakacje, a z kolejnymi nadziejami witając nowy rok szkolny. W Szkole Zawodowej w Gniewkowie tego dnia witamy szczególnie gorąco pierwszoklasistów, którzy są ciekawi nowej szkoły, kolegów i koleżanek z klasy, nauczycieli. Uczniowie kończący w tym roku szkołę żyją czerwcowym egzaminem zawodowym i wymarzonymi kwalifikacjami zawodowymi. Szkoda, że nie możemy odczytać myśli nauczycieli?

Przed nami 9 miesięcy wspólnie spędzonych chwil. Będziemy razem rozwiązywać małe i wielkie problemy (oby było ich jak najmniej), ale również będziemy świadkami małych i wielkich sukcesów (oby tych było jak najwięcej). Życzymy więc sobie wzajemnie na nowy rok szkolny 2010/2011 wytrwałości w pracy i zadowolenia z siebie i swoich osiągnięć.