Home » Komunikat » Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego dla Patryka Nicpoń

Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego dla Patryka Nicpoń

Mistrz

W dniu 16.05.2014 na Stadionie Miejskim  w  Inowrocławiu zostały rozegrane  Indywidualne  Lekkoatletyczne   Mistrzostwa  Powiatu Inowrocławskiego Szkół  Ponadgimnazjalnych.  Znakomicie spisał się  w nich  uczeń naszej szkoły – Patryk Nicpoń , który w stawce   15 zawodników został  Mistrzem Powiatu  w  Lekkiej Atletyce  w skoku w dal . Podopieczny  Zbigniewa Nowaka  skoczył  5m 98 cm ! Zawodnicy uczestniczący  w skoku w dal  oddali po cztery skoki.  Patryk oddał dwa ważne skoki na  odległość : 5,98 i 5,89  , a dwa spalił. Na uwagę zasługuję fakt, że w skoku spalonym  o  0,5 cm  zmierzonym przez organizatorów  skoczył aż 6m 61cm !   Patryk w nagrodę otrzymał złoty medal Mistrzostw powiatu Inowrocławskiego, dyplom  oraz nagrody rzeczowe.  Uczeń Szkoły Zawodowej otrzymał propozycję podjęcia specjalistycznych treningów w klubie z Inowrocławia.  Patryk Nicpoń i jego opiekun Zbigniew Nowak znakomicie promowali  Szkołę Zawodową Gniewkowo  na  mapie Powiatu  Inowrocławskiego.

Obraz 012