Home » Komunikat » Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu

Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

2

W dniu 17.05.2016r. na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Znakomicie spisali się uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie, którzy udowodnili, że „Cambridge” – to potęga w skoku w dal. Mistrzostwo Powiatu zdobył Kamil Grzegorek skokiem na odległość z wynikiem 5,89m. III miejsce w tej kategorii wywalczył Bartek Sądowski, który skoczył 5,67. Uczniowie ci otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Równie wysokie, czwarte miejsca zajęli: w skoku w dal – Anna Lewandowska, w pchnięciu kulą – Filip Sieczka, w biegu na 200m – Weronika Wieruszewska, w biegu na 400 m – Kamil Grzelak. Godnie reprezentowali szkołę także Alicja Łuba w skoku w dal oraz Maciej Kurkowiak w biegu na 400m. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo braku infrastruktury sportowej, uczniowie osiągają znaczące wyniki na poziomie powiatu.