Home » Komunikat » Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nawet pogodzie nie udało się zepsuć tak radosnego zakończenia roku szkolnego. To finał zmagań edukacyjnych dla uczniów, ale i zakończenie kolejnego etapu dla 30 absolwentów, którzy 23 czerwca odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Nie obyło się bez nagród, dyplomów, ale i wzruszeń, na wspomnienie wydarzeń z tych trzech lat. Podczas uroczystości szczególnie nagrodzono uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 najciężej pracowali i otrzymali świadectwa z paskiem, a są nimi: Marcel Paradowski, Marta Sieradzka, Dominik Gotowalski, Jagoda Mierzejewska, Oliwia Dzięciołowska z klasy I a oraz Alicja Łuba i Weronika Wieruszewska z klasy II a. Zakończenie roku szkolnego było paradoksalnie momentem otwarcia siłowni zewnętrznej powstałej w parku, dzięki głosowaniu na projekt obywatelski. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała pani Dyrektor Lidia Stejter wespół z Burmistrzem p. Adamem Roszakiem. Klasa I a jako pierwsza dała pokaz ćwiczeń na przyrządach. Tym miłym akcentem żegnamy Szkołę Zawodową w Gniewkowie na dwa miesiące. Dziękujemy wszystkim za współpracę, a nowych uczniów zapraszamy do przyłączenia się do naszego grona.

20170623_103936

20170623_111458