Home » Komunikat » Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

SAM_3703

Słonecznie i ciepło pożegnała nas pogoda ostatniego dnia szkoły. W piątkowe przedpołudnie spotkaliśmy się przed Szkołą Zawodową w Gniewkowie w pełnym składzie. Był to czas podsumowań, wyróżnień i pożegnań. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom,  nauczycielom, pracownikom za wytężona pracę, czego efektem jest wysoka średnią ocen szkoły. Szczególnie na ten wynik pracowali: Weronika Wieruszewska ze średnią 5,25, Weronika Kamper – 4,81, i Alicja Łuba – 4,75, którym wręczono świadectwa z wyróżnieniem. Rodzicom uczennic wręczono listy gratulacyjne. Nagrodzono także uczniów, którzy zapracowali na średnią ocen powyżej 4,0 czyli: Celina Durlak (Ia), Monika Stepczyńska (Ia), Weronika Zielas (Ia), Michał Kalinowski (Ib), Ireneusz Szumann (Ib), Sylwia. Borowicz (IIa), Monika Balcerzak (IIa), Mateusz Sieradzki (IIb), Anna Lewandowska (IIIa).Pani Malwina Tyburek wzruszająco pożegnała swoje dwie klasy trzecie. Na forum szkoły podziękowano także panu Waldemarowi Lewickiemu i panu Andrzejowi Buczkowi, kończącym pracę w naszej szkole. Pan Andrzej zaprezentował swoją optymistyczną poezję. Absolwentom życzymy dobrych życiowych wyborów, a wszystkim uczniom wypoczynku i pożytecznego wykorzystania miesiąca wakacji.

SAM_3731SAM_3711