Home » Komunikat » Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

SAM_2326

Co było obce, będzie nam znane./Bo nauczyciel jest kapitanem,/Co na okręcie dokoła świata/Płynie wraz z nami przez szkolne lata. ( J. Ficowski „Wielka podróż” )

Jest taki jeden dzień w roku, który wyraża wdzięczność nauczycielom za trud przekazywania nam wiedzy i umiejętności, to 14 październik. Uczniowie Szkoły Zawodowej przedstawili skecz pt. „Pan Belfer był chory…”, ukazując cenę jaką nauczyciele płacą za pracę z uczniami i doskonalenie swoich umiejętności. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas drugich w osobach: Magdalena Szczepaniak, Natalia Kruszczyńska, Łukasz Kapeja, Bartłomiej Sądowski. Imprezę muzycznie uświetniły śpiewem Anita Nosek i Agnieszka Serkowska. Po życzeniach wszyscy uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie odśpiewali nauczycielom gromkie STO LAT.