Home » Komunikat » Odkrywamy Warszawę z firmą GESAL

Odkrywamy Warszawę z firmą GESAL

SONY DSC

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej przez zaprzyjaźnioną firmę GESAL z Inowrocławia. Odwiedziliśmy Muzeum Sportu i Rekreacji w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zwiedzając kolejne ekspozycje odkrywaliśmy historię polskiego sportu, poznawaliśmy sylwetki wybitnych sportowców, ich stroje, sprzęt i  osiągnięcia. Niesamowite wrażenia! Oczywiście spotkaliśmy Świętych Mikołajów na Starym Mieście i podziwialiśmy choinkę przed Zamkiem Królewskim. Po smacznym wspólnym obiedzie najbardziej oczekiwany punkt wycieczki – Stadion Narodowy. Wrażenia nie do opisania, gdy zajmuje się miejsce Lewandowskiego, Milika czy Pazdana w szatni,  gdy wkracza się na stadion wejściem dla reprezentacji. Dziękujemy sponsorowi firmie GESAL za moc sportowych wrażeń!

SONY DSC