Home » Komunikat » Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

W dniu 18.05.2017 na boisku Szkoły Zawodowej w Gniewkowie zostały rozegrane  „ XIV Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej w kat. Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Inowrocławskiego”. Impreza odbywała się w ramach Dni Gniewkowa. Wystartowało 17 zespołów, w tym 4 żeńskie  z następujących szkół: I LO im. J. Kasprowicza , LO II im. M. Konopnickiej, III LO im. Królowej Jadwigi , ZSP nr 1 w Inowrocławiu, ZSP nr 3 Inowrocławiu, ZSP n1 w Kruszwicy ,”Tempus” Inowrocław., Szkoła Zawodowa Gniewkowo, ZSP Kościelec, Gimnazja inowrocławskie: nr 2-3-4. Grano systemem pucharowym. Eliminacje i ćwierćfinały –set do 15 pkt, półfinały i finał – set do 21 pkt.  Sensacją było dotarcie do półfinałów pary damskiej z ZSP nr 1 w Kruszwicy, które ostatecznie zajęły czwarte miejsce na 17 zespołów! Niespodziewanie zawody wygrali uczniowie z „Konopy”. Znakomicie spisał się uczeń Szkoły Zawodowej  w Gniewkowie – Kamil Grzegorek, który wraz z Jakubem Aleksandrzakiem zdobyli Wicemistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został- Oktawian Cabański z „Konopy”, który otrzymał nagrodę rzeczową od Burmistrza Gniewkowa. Medaliści otrzymali :puchary ,dyplomy i nagrody rzeczowe. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy uczestnicy turnieju zostali poczęstowani przez uczniów Szkoły Zawodowej  przepysznymi  kanapkami w ramach akcji CZAS NA ZDROWIE.

Organizatorami byli : Starostwo Powiatowe Inowrocław, Urząd Miasta Gniewkowa, Szkoła Zawodowa Gniewkowo, MSPS Inowrocław.