Home » Bez kategorii » Konsultacje od 01.06.2020

Konsultacje od 01.06.2020

W dniach od 1 do 7 czerwca 2020 r. uczniowie mogą uczestniczyć w konsultacjach indywidualnych lub grupowych z nauczycielami. Nauczyciele nadal prowadzą nauczanie zdalne. Udział w konsultacjach jest dobrowolny.  O zamiarze konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub poprzez edziennik z wychowawcą lub sekretariatem szkoły – tel. 523558425 email:sekretariat@szgniewkowo.edu.pl

Każdy uczeń korzystający z konsultacji oraz rodzic/opiekun prawny/uczeń pełnoletni  ma obowiązek zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Branżowej Szkoły I stopnia w Gniewkowie w trakcie epidemii COVID-19 oraz wypełnić stosowane oświadczenia – druki wraz z procedurami do pobrania na stronie internetowej szkoły www.szgniewkowo.edu.pl.

Chęć uczestnictwa w konsultacjach prosimy zgłaszać do 28.05.2020 do godziny 12:00.