Home » Wydarzenia » „Kasprowicz” mistrzem plażówki

„Kasprowicz” mistrzem plażówki

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

W dniu 28.05.2009r. w Gniewkowie na boisku Szkoły Zawodowej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Inowrocławskiego w kat. szkół ponadgimnazjalnych. Wystartowało 18 zespołów (36 zawodników) z następujących szkół: „Chemik” Inowrocław, „Mechanik” Inowrocław, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kościelec, Szkoła Zawodowa Gniewkowo oraz młodzicy z MSPS/OSiR Inowrocław.

• „Kasprowicz” – „Mechanik” II 21:13

W meczu o III miejsce spotkali się młodzicy z MSPS/OSiR Inowrocław z drugim zespołem z „Mechanika” i wygrali oni 25:23.

W wielkim finale wygrali zawodnicy z „Kasprowicza” pokonując pierwszy zespół z „Mechanika” 25:21.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Głowacki, który otrzymał nagrodę Burmistrza Gniewkowa.

Organizatorzy i sponsorzy zawodów: Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Urząd Miasta Gniewkowo, Szkoła Zawodowa w Gniewkowie, MSPS/OSiR Inowrocław.

Główny organizator: Zbigniew Nowak