Home » Wydarzenia » Cykl imprez w Naszej Szkole

Cykl imprez w Naszej Szkole

W dniu 30.04.2009r. w Szkole Zawodowej w Gniewkowie odbył się Finał Ogólnoszkolny Konkursu „Wiedzy o świecie współczesnym” połączonym z bogatym programem artystycznym. Finał poprzedzony został eliminacjami w klasach, gdzie uczniowie odpowiadali na pytania testowe. Na jego podstawie do Finału konkursu zostało wytypowanych 8 uczniów. W finale musieli się wykazać wiedzą z zakresu: gospodarki, polityki, sportu, biologii, geografii itp. Po serii 6 pytań i dogrywkach najlepszym w konkursie „Wiedzy o świecie współczesnym” okazał się Mateusz Bernaś z klasy Ic. Pozostałe miejsca zajęli:

1. Zgliński Patryk – Ib
  2. Twardygrosz Patrycja – Ia
  3. Ziemkiewicz Daria – Ia
  4. Kruszczyński Karol – IIb
  5. Zwierzykowska Monika – IIa
  6. Zwierzykowski Dawid – Ic
  7. Skonieczna Beata – IIa

Wszyscy otrzymali drogocenne nagrody i dyplomy. Konkurs przeplatany był „Randką w ciemno” i programem artystycznym, w którym wystąpiły zespoły taneczne: „Idenki” z Gimnazjum Nr 4 w Inowrocławiu pod kierunkiem p. Genowefy Graczyk oraz „Świeże parówki” ze Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Piękną serenadę miłosną zaśpiewał uczeń klasy IIa – Michał Motyka.

W „randce w ciemno” – Dawid Tomaszewski z kl. IIa wybrał spośród dziewcząt Anikę Domżalską, a Kinga Nawrocka z kl. Ia wybrała spośród chłopców Mikołaja Ciejka. „Czwórka” wybrańców wylosowała zgodnie nagrody, którymi był obiad w „Harasówce”, którą ufundował p. Krzysztof Haras (drugą nagrodą była wycieczka do Zakopanego). Czy coś z tego spotkania się „wykluje”, przekonamy się niebawem.