Home » Komunikat » Profesjonalny make up i stosowny dress code czyli warsztaty ze stylistką w Branżówce

W ramach programu „Pokaż talent” opracowanego przez Branżówka Team odbyły się warsztaty z p. Justyną Rok, specjalistką od wizażu, stylizacji i wizerunku. Uczestniczki warsztatów mogły zasięgnąć profesjonalnej porady odnośnie szeroko rozumianego makijażu: określania kształtu twarzy, zasad konturowania, cieniowania, tuszowania niedoskonałości, wydobywania naturalnego piękna makijażem „no make up”. Okazało się, że dziewczęta mają ogromną wiedzę odnośnie kosmetyków obecnych na rynku oraz ich zastosowania, czym wzbudziły podziw prowadzącej. Drugą część warsztatów poświęcono zasadom ubierania się stosownie do sytuacji – dress code w biznesie i pracy.

Dziękujemy za miłe spotkanie, praktyczne porady i ciekawe sugestie.

Prezentacja1