Home » 2015 » maj » 14

Dzienne Archiwum: 14 maja 2015

Szkoła zawodowa -mój wybór

W dniu 30 kwietnia 2015 r.  w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca Kujawsko-Pomorski Rok Szkoły Zawodowców oraz etap wojewódzki Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła zawodowa – mój wybór”.Głównym celem konkursu było upowszechnianie kształcenia zawodowego. Komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac uczniów szkół dla młodzieży prowadzących kształcenie w zawodach na temat: „Wybrałam/wybrałem szkołę zawodową, bo…”.Zgodnie z regulaminem formuła konkursu była otwarta. Uczniowie mogli zaprezentować swój talent w trzech kategoriach: praca pisemna, praca plastyczna i film. Z 206 nadesłanych prac komisja konkursowa  wybrała najlepsze. Wśród nich, w kategorii praca pisemna, wyróżniono piosenkę w stylu hip hopu, którą napisał Piotr Przybysz, uczeń klasy Ia Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Doceniono w jego pracy oryginalność,  kreatywność w ujęciu tematu, kompozycję, spójność, zrozumiały przekaz  i ogólne wrażenie estetyczne. Piotr został zaproszony do prezentacji i z pomocą koleżanki  wykonał wyróżniony utwór, czym wzbudził aplauz zgromadzonej publiczności.

Jesteśmy dumni z naszego ucznia – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!