Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Wydarzenia » Dni Księstwa Gniewkowskiego 2013

Dni Księstwa Gniewkowskiego 2013

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

99

Gniewkowskie gungum style

Wszyscy znają ubiegłoroczny przebój dyskotekowy. Wielu ćwiczyło go na 18-kach czy innych okazjach, ale… tylko nieliczni mogli zobaczyć popis uczniów Szkoły Zawodowej. To nasi chłopcy z klasy IIb w tanecznym stylu zamknęli prezentacje szkół, która miała miejsce w czasie otwarcia obchodów Dni Księstwa Gniewkowskiego 24 maja tego roku. Oczywiście nie możemy zapomnieć o dziewczynach. Monika Wyskida i Ewelina Czaja wspierały chłopców na scenie, a wszyscy tworzyli wspaniały zespół. Pokazali nie tylko świetne wyczucie rytmu, ogrom pracy włożony w próby, ale i niezmierną odwagę, która omalże powaliła zebranych na kolana, a uśmiech nie odrywał się z twarz widowni. Dlaczego? Zobaczcie sami w naszej galerii.

Obchody Dni Księstwa Gniewkowskiego uświetnili także uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, którzy wzięli udział w pochodzie. Szkoła Zawodowa promowała się przez prezentacje swoich osiągnięć: udziałów w konkursach, uroczystościach, okolicznościowych prac uczniów Samorządu Uczniowskiego. Szczególnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród uczniów szkół podstawowych, cieszyły się opaski odblaskowe z nazwą naszej placówki.

Mimo przejmującego chłodu i opóźnienia czasowego piątkowe obchody były bardzo udane, a społeczność szkolna gminy (uczniowie, nauczyciele, Dyrektorzy) z pewnością miała okazję do dodatkowej, jakże sympatycznej integracji.

Zobacz zdjęcia