Home » Komunikat » Zawodówka z „GESALEM wśród śnieżnych kręgli”

Zawodówka z „GESALEM wśród śnieżnych kręgli”

SONY DSC

Uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie uczestniczyli w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez firmę GESAL z Inowrocławia. Tematyka prac dotyczyła wspomnień z wyjazdu do Warszawy z GESALEM na Stadion Narodowy i do Muzeum Sportu. Nasza praca, przedstawiająca stadion wyszła niesamowicie………. i okazała się najlepsza!  Autorami pracy byli: Patrycja Czajkowska, Daria Gotowalska, Marika Gotowalska, Kacper Kalinowski. Uczniowie  w nagrodę wraz z opiekunami uczestniczyli 30 stycznia 2017 r. w imprezie ”Z GESALEM wśród śnieżnych kręgli”, zorganizowanej przez zaprzyjaźnioną firmę, w Kręgielni w Inowrocławiu. Zabawy i wrażeń było co niemiara! Czekamy  z niecierpliwością na następne spotkanie z GESALEM!

Prezentacja11