Home » Komunikat » Zawodówka czyta dzieciom – FINAŁ II edycji

Zawodówka czyta dzieciom – FINAŁ II edycji

Mijają dwa lata, kiedy to uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie spotykają się co miesiąc na wspólnym czytaniu z przedszkolakami. W tym roku szkolnym od września do grudnia gościli w Prywatnym Przedszkolu „Parowozik”, natomiast od lutego do czerwca spotkania miały miejsce w Samorządowym Przedszkolu w Gniewkowie. Tam właśnie odbył się finał II edycji akcji promującej czytelnictwo. Uczniowie klas pierwszych mieli niełatwe zadanie. Przed 42 małymi widzami zaprezentowali spektakl kukiełkowy pt: Przygody niegrzecznej żabki. Jak przystało na główny cel akcji musiało być także czytanie. Bajka terapeutyczna o pajączku Jasiu bardzo spodobała się najmłodszym. Powodem był fakt, że chyba każdy przedszkolak miał moment, kiedy nie chciał chodzić do przedszkola. Nie obyło się także bez wspaniałej zabawy, nagród wykonanych samodzielnie przez uczniów szkoły, a także pociągu oczywiście do… KSIĄŻEK. W przyszłym roku ruszamy z nowymi pomysłami w III edycji akcji: ZAWODÓWKA CZYTA DZIECIOM.