Home » Wydarzenia » Zakończenie roku szkolnego klas III B i II A

Zakończenie roku szkolnego klas III B i II A

To już jest koniec (…) jesteśmy wolni…

W tym radosnym tonie zakończyli rok szkolny absolwenci 2013.

14 czerwca o godzinie 12.00 dla nich po raz ostatni zabrzmiał dźwięk dzwonka. Uroczyście pożegnaliśmy 23 uczniów z klasy IIIb i 10 z klasy IIa. Był to ostatni raz kiedy Szkołę Zawodową ukończyli uczniowie kształcący się w systemie 2 – letnim. Ostatni dzień obchodzony był bardzo podniośle. Pani Dyrektor podsumowała cały cykl nauki uczniów i optymistycznie pożegnała zebranych. Przywołane zostały  słowa P. Coelho oraz J.W. Goethe. Dla wielu uczniów te dwa lub trzy lata nauki były czasem zmagania się z własnym charakterem, młodzieńczym buntem, ale dla licznej grupy były także okresem owocnej pracy i udowodnienia swojej wielkiej wartości. Jesteśmy z Was dumni!!! I właśnie tej grupie osób szczególnie podziękowano. Tym samym uczniowie zostali uhonorowani za:

• najwyższe wyniki w szkole – Primus inter pares – Marta Łączyńska,
  • średnią ocen powyżej 4,0: Anna Szumann, Bartłomiej Budziński,
  • zaangażowanie w życie szkoły: Monika Wyskida, Ewelina Czaja,
  • indeks sprawności: I miejsce – Klaudia Leśniewska, III miejsce – Monika Wyskida,
  • konkurs SuDoKu: II miejsce – Patryk Barczak,
  • 100% frekwencję w CAŁYM okresie nauki: Anna Szumann
  • Czytelnika roku – Ewa Kowalska

Wszyscy tegoroczni absolwenci, zgodnie z tradycją Szkoły Zawodowej w Gniewkowie oprócz świadectw ukończenia szkoły dostali birety absolwenckie przygotowane przez młodszych kolegów i koleżanki. Na koniec zgromadzeni pozowali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Drodzy absolwenci Szkoły Zawodowej  – Cambridge 2013, pamiętajcie, że to Wy decydujecie o swojej przyszłości, pokażcie swoją wartość i dojrzałość. POWODZENIA!!!