Home » Wydarzenia » Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Po wytężonej pracy, zasłużony odpoczynek

To był naprawdę długi rok szkolny. Wypełniony  wieloma wydarzeniami, w których mogliśmy poznać uczniów naszej szkoły z jak najlepszej strony, i tylko takie pozostają nam w pamięci. Warto wspomnieć o uroczystościach: z okazji dnia nauczyciela, uczczenie rocznicy 11 listopada, wigiliach klasowych, a także tych o szerszym zasięgu, jak kangur, warsztaty w Gminnym Klubie Twórczego Ucznia, konkursie wiedzy o zasadach BHP, Mistrzostwach Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej czy Dni Księstwa Gniewkowskiego. To właśnie Ci uczniowie w dniu rozdania nagród byli szczególnie wyróżnieni za osiągnięcia:

Remigiusz Stach kl. II a za dobre wyniki w nauce;

Zaangażowanie w życie szkoły: Cezary Czerwik, Mirosław Łuba, Arkadiusz Piernik, Adrian Wagner, Michał Dopierała

Mistrz Ortografii Szkoły Zawodowej – Remigiusz Stach

Konkurs sudoku: Mateusz Kusiewicz, Mirosław Łuba

Najlepsi sportowcy Szkoły Zawodowej: Mateusz Kusiewicz, Julita Pruss, Radosław Piotrwicz, Przemysław Wylandowski

Reprezentowanie szkoły na Regionalnym Konkursie wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy: Remigiusz Stach

Był to także rok sprawdzianu dla samej placówki, jaką jest Szkoła Zawodowa w Gniewkowie. Ewaluacja – kontrola przeprowadzona przez kuratorium w Bydgoszczy, jak wiecie, wyszła znakomicie! O takich chwilach warto pamiętać!

Rok szkolny to także czas zmagania się ze słabościami charakteru, niedoskonałościami i wadami. Ale… poradziliśmy sobie i jesteśmy wszyscy bogatsi o nowe doświadczenia.

28 czerwca zakończyliśmy oficjalnie pracę i udaliśmy się na zasłużony odpoczynek od zeszytów i podręczników. We wrześniu spotkamy się troszkę starsi, mądrzejsi i z nowym składem klas pierwszych. Do zobaczenia!!!