Home » Komunikat » XIII Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

XIII Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

1

W dniu 31.05.2016r. na boisku Szkoły Zawodowej w Gniewkowie odbyły się  XIII Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Inowrocławskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 26 zawodników (13 par) ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu inowrocławskiego. Grano systemem pucharowym. Na uwagę zasługuje fakt, że wystąpiły również dwa żeńskie zespoły reprezentujące Szkołę Zawodową w Gniewkowie. C. Durlak/W. Zielas z klasy Ia wygrały z koleżankami z IIa P. Łuba /K. Jaskulska i awansowały do ćwierćfinałów mistrzostw, gdzie przegrały  po bardzo zaciętym meczu z LO Kruszwica. Grały również z naszej szkoły dwie pary męskie B. Sądowski/K. Grzegorek, którzy przegrali z zespołem SZP nr 1 Mątwy, a F. Sieczka/ P. Nowak przegrali z parą zawodników z „Mechanika”. Mecze od ćwierćfinałów były na bardzo wysokim poziomie. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został uczeń  ZSP nr 1 Mątwy – Szymon Ciesielski , który otrzymał nagrodę specjalną Burmistrza Gniewkowa. Zdobywcy pierwszych czterech miejsc otrzymali: medale, puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły Zawodowej w Gniewkowie – Lidia Stejter. Organizatorami mistrzostw byli: Szkoła Zawodowa w Gniewkowie, Starostwo Powiatowe, MSPS Inowrocław, Urząd Miejski w  Gniewkowie.