Home » Wydarzenia » Wysoki poziom Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego w Plażowej Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Inowrocławskiego

24.05.2011 r. na boisku Szkoły Zawodowej w Gniewkowie odbyły się „VIII Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej Szkół Ponadgminazjalnych o Puchar Starosty Inowrocławskiego”. Przy znakomitej pogodzie wystąpiło w turnieju 34 zawodników reprezentujących: I LO im. J. Kasprowicza, II LO im. M. Konopnickiej, III LO im. Kr. Jadwigi, „Chemik” – Mątwy, „Mechanik” Inowrocław, „Gastronomik” Inowrocław, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu, Gimnazjum nr 3 oraz nr 4 Inowrocław, Gimnazjum w Gniewkowie.
Najpierw rozegrano eliminacje do 15 pkt., na ich podstawie wyłoniono półfinalistów.

Układ gier półfinałowych:
Głowacki Dawid, Bielawski Kamil – Chrostek Mateusz, Gralik Arkadiusz
21:12 w secie
Mroczyński Krzysztof, Żywocki Przemysław – Puszek Paweł, Aleksandrzak Jakub

Mecz o III miejsce
Chrostek Mateusz (Gimn. Nr 1 Inowrocław), Gralik Arkadiusz (II LO Inowrocław)
Puszek Paweł (Gastronomik), Aleksandrzak Jakub (Gastronomik)

Mecz o I-sze miejsce
Żywocki Przemysław (Mechanik), Mroczyński Krzysztof (Mechanik)
Głowacki Dawid (IILO),  Bielawski Kamil (Kościelec)

I miejsce – Żywocki/Mroczyński
II miejsce Głowacki/Bielawski
III miejsce Chrostek/Gralik
IV miejsce Puszek/Aleksandrzak

W/w otrzymali: dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Przemysław Żywocki.

Organizatorami i sponsorami mistrzostw byli: Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, MSPS Inowrocław, Urząd Miasta Gniewkowo, Szkoła Zawodowa w Gniewkowie.

Turniej bardzo sprawnie przeprowadził Prezes MSPS Inowrocław – Zbigniew Nowak, który również był sędzią głównym zawodów.