Home » Wydarzenia » Wybory Miss i Mistera 2010 oraz Finał konkursu wiedzy o świecie współczesnym

Wybory Miss i Mistera 2010 oraz Finał konkursu wiedzy o świecie współczesnym

W dniu 10.05.2010r. w Szkole Zawodowej w Gniewkowie odbyły się wraz z konkursem „Wiedzy o świecie współczesnym” wybory „Miss i Mistera – 2010” Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Wybory były przeplatane występami zespołu tanecznego „Okrągłe kolana” oraz popisami wokalnymi w stylu reggae Macieja „Maciasa” Nowaka.

W wyborach Mistera wystąpiło 14 chłopców, a w wyborach Miss – 11 dziewcząt.

Jury wytypowało:

1. Miss 2010 – Natalia Dumańska (kl. IIa)
    Mister 2010 – Mikołaj Ciejek (kl. IIb)
  2. V-ce Miss 2010 – Paulina Kamińska (kl. IIa)
    V-ce Mister 2010 – Robert Wysocki (kl. IIIb)
  3. I-sza V-ce Miss 2010 – Anita Pietrzak (kl. Ia)
    I-szy V-ce Mister 2010 – Mateusz Sieczka (kl. IIb)

Miss i Mister otrzymali drogocenne nagrody wraz z koroną i „samochodami znanych firm” oraz zostali zaproszeni na obiad /I-sza nagroda/ przez p. Krzysztofa Harasa do popularnej „Harasówki”. Pozostali również zostali obdarowani świetnymi nagrodami.

Finał ogólnoszkolnego konkursu „wiedzy o świecie współczesnym” był poprzedzony eliminacjami, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły. Stanowiły one I-szy etap konkursu., który wyłonił po dwóch najlepszych uczniów z poszczególnych klas. II Etap – to już ścisły finał, w którym udział wzięło 12 uczniów. Zadano uczniom po 7 pytań z następujących dziedzin: nauka, sport, geografia, zwierzęta, ludzie, stolice, różne.

Po zaciętej dogrywce oto ostateczne wyniki konkursu:

Największym zasobem wiedzy wykazał się uczeń klasy IIc Aleksander Rychłowski. Drugie miejsce zajął również uczeń IIc Dawid Nawrocki, a trzecie miejsce Łukasz Stasiak z klasy Ib.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa, a I-sza Trójka drogocenne nagrody rzeczowe. Imprezę zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego mgr Zbigniew Nowak.