Home » Wydarzenia » V Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

V Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

10

Dnia 28.05.2008 r. z inicjatywy Prezesa MSPS /Konwart/ OSiR Inowrocław – Zbigniewa Nowaka na boisku Naszej Szkoły zostały rozegrane V-te Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Inowrocławskiego. Wystąpiło aż 29 par!: I LO im. J. Kasprowicza, II LO im. M. Konopnickiej, IV LO im. Jana Pawła II, Zespół Szkół Ponagimn. Nr 3 /”Mechanik”/, Zespół Szkół Elektromechanicznych i Chemicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, wszystkie z Inowrocławia, LO w Kurszwicy, Zespół Szkół Ponadgimn. w Kruszwicy, Szkoła Zawodowa w Gniewkowie oraz Gimnazjum Nr 4 w Inowrocławiu (Mistrzowie woj. Kuj.-Pom. szkół gimnazjalnych).

Poziom zawodów od ćwierćfinałów był bardzo wysoki. Ostatecznie w półfinałach zagrali (1 set do 21pkt.):

I LO im. J. Kasprowicza /Łukasz Głowacki i Michał Nowicki/ – Mechanik I /Michał Głowacki i Bartosz Polowczyk/ 21:18

oraz

Gimn. Nr 4 Inowrocław /Michał Koźmiński i Norbert Bohuszewicz/ – Mechanik II /Paweł Kroczyk i Przemysław Żywocki/ 21:17

Mecz o III miejsce Mechanik I – Mechanik II wygrali Michał Głowacki i Bartosz Polowczyk (Mechanik I) 21:17

W walce o pierwsze miejsce wygrali Łukasz Głowacki i Michał Nowicki z I LO Inowrocław z Michałem Koźmińskim i Norbertem Bohuszewiczem z Gimnazjum Nr 4 Inowrocław.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został uznany Michał Nowicki z „Kasprowicza”, który otrzymał Nagrodę Burmitsrza Gniewkowa. 8 najlepszych zawodników otrzymało puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Urząd Miasta Gniewkowa, Szkołę Zawodową w Gniewkowie i Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej w Inowrocławiu.