Home » Komunikat » Uroczysta gala – PRYMUS ZAWODU KUJAW I POMORZA

Uroczysta gala – PRYMUS ZAWODU KUJAW I POMORZA

11 uczniów Branżowej Szkoły I stopnia w Gniewkowie  otrzymało zaszczytny tytuł  Prymusa Zawodu Kujaw i Pomorza, o czym pisaliśmy już pisaliśmy wczesniej. 13 marca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów marszałka 622 uczniom techników i szkół zawodowych (branżowych) w hali Arena w Toruniu. Wsparcie finansowe w wysokości od 5000 do 2000 złotych otrzymało  467 uczniów techników oraz 155 uczniów szkół zawodowych. Oczywiście na Gali nie mogło zabraknąć prymusów z  gniewkowskiej Branżówki. Warto podkreślić, że Marcel Paradowski uplasował się w pierwszej dziesiątce najlepszych stypendystów w województwie kujawsko-pomorskim. Projekt stypendialny został po raz pierwszy  skierowany do młodzieży szkół zawodowych, tym samym doceniono  wysiłek i sukcesy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracodawców. Spotkanie uczniów z marszałkiem województwa Piotrem Całbeckim było okazją do zaprezentowania oferty naszej szkoły i pracodawców z regionu. Była to również szansa zrobienia wspólnej pamiątkowej fotografii z flagą promującą 750- lecie Gniewkowa. Gratulujemy PRYMUSOM, ich rodzicom i pracodawcom!