Home » Komunikat » Uroczysta gala na zakończenie konkursu „Bezpieczna młodzież”

Uroczysta gala na zakończenie konkursu „Bezpieczna młodzież”

DSC_0133ja

We wtorek 3 czerwca 2014 r.,  w Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu miała miejsce uroczystość, na którą zaproszono laureatów międzyszkolnego konkursu multimedialnego pod hasłem BEZPIECZNA SZKOŁA, który zorganizowali:  Komenda Powiatowa  Policji  w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe i Młodzieżowy Dom Kultury. Wśród zaproszonych znaleźli się nasi uczniowie: Anna Lewandowska kl. I a  i Kacper Kawczyński kl. I b, którzy brali udział w tym konkursie. Organizatorzy podkreślali wysoki poziom nadesłanych na konkurs prac, a przede wszystkim istotę samego konkursu, który miał obudzić w młodych ludziach właściwe postawy. W opinii wszystkich cel osiągnięto.  Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.
Gratulujemy zwycięzcom.