Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Komunikat » Udany występ uczniów Szkoły Zawodowej w Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego

Udany występ uczniów Szkoły Zawodowej w Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

Lekkoatleci szkoły zawodowej Gniewkowo z opiekunem Zbigniewem Nowakiem

22.09.2014  w Inowrocławiu  na Stadionie Miejskim  nastąpiło otwarcie sezonu lekkoatletycznego dla szkół ponadgimnazjalnych  w roku szkolnym 2014/15. Świetnie spisała się ekipa uczniów Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Dziewięciu naszych zawodników zajęło  czołowe miejsca w zawodach. Gwiazdą  zawodów  była Anna Lewandowska która została  Mistrzem Powiatu  w skoku w dal dziewcząt z wynikiem -4,38 m ,  była  też bardzo blisko  podium  w pchnięciu kulą  (IV –  te miejsce).III-cie miejsce w świetnym biegu na 800m zajęła  Magda Szczepaniak. Ponadto IV-te miejsca w skoku w dal chłopców zajął –główny faworyt Patryk Nicpoń, który walczył przede wszystkim z kontuzją.  2 cm od podium w pchnięciu kulą był Flip Sieczka. Startowali również: Łukasz Kapeja – 10 na 100m, Przemysław Wylandowski – 6 na 1500m, Patryk Nowak – 8 na 1500m i Dawid Orłowski- 14 na 1500m. Cieszyć się należy, że  prowadzone zajęcia z młodzieżą  uzdolniono sportowo daje niezłe efekty widoczne na zawodach rangi powiatowej. Opiekunem młodzieży był Zbigniew Nowak.