Home » Komunikat » Uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia w Gniewkowie „Prymusami Zawodu Kujaw i Pomorza”

11 uczniów klas drugich i trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia w Gniewkowie uzyskało stypendia finansowe z projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego. „Prymusami Zawodu Kujaw i Pomorza” zostali: Celina Durlak, Weronika Wieruszewska, Alicja Łuba, Weronika Zielas, Kamil Łukasik, Marcel Paradowski, Oliwia Dzięciołowska, Jagoda Mierzejewska, Marta Sieradzka, Jagoda Skonieczna, Dominik Gotowalski. Zostali oni docenieni za wysokie wyniki w nauce w szczególności w zakresie przedmiotów zawodowych. Oprócz honorowego tytułu, laureaci otrzymają wsparcie finansowe w wysokości od 2 do 3 tysięcy złotych. Gratulujemy stypendystom, a pozostałych uczniów zachęcamy do wysiłku, który jak widać przynosi efekty.

Projekt „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza”  realizowany jest przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 10 Innowacyjna edukacja, Działanie 10.3 Pomoc stypendialna, Poddziałanie, 10.3.2 Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.

pr2

Prezentacja1