Home » Wydarzenia » „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza” 2018/2019

„Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza” 2018/2019

Znamy już listę stypendystów projektu „Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza II” na rok szkolny 2018/2019, którzy otrzymają stypendia marszałka województwa. Na liście znaleźli się znów uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia w Gniewkowie. Są to: Dominik Gotowalski, Mateusz Hałas, Kamil Łukasik, Jagoda Mierzejewska, Marcel Paradowski, Marta Sieradzka, Jagoda Skonieczna. Uczniowie otrzymają stypendia na okres 10 miesięcy, maksymalna łączna kwota wsparcia to 5 tysięcy złotych, czyli 500 złotych miesięcznie (wysokość stypendium uzależniona jest od ocen i osiągnięć ucznia oraz rodzaju szkoły, do jakiej dana osoba uczęszcza). Środki można wykorzystać między innymi na pokrycie kosztów przygotowania do konkursów, turniejów i olimpiad, udziału w dodatkowych zajęciach, zakup komputera, specjalistycznego sprzętu, pomocy dydaktycznych i książek oraz opłacenie zakwaterowania, wyżywienia i dojazdów do szkoły. Stypendystom serdecznie gratulujemy!!!!!