Home » Wydarzenia » Targi edukacyjne w Gimnazjum nr 1 w Gniewkowie

Targi edukacyjne w Gimnazjum nr 1 w Gniewkowie

SAM_1829

8 kwietnia 2014 r. uczestniczyliśmy w targach edukacyjnych w gniewkowskim Gimnazjum nr1. Wraz z innymi szkołami ponadgimnazjalnymi prezentowaliśmy ofertę naszej szkoły. Podczas promocji odpowiadaliśmy na pytania zainteresowanych takim kształceniem gimnazjalistów. Rozdawaliśmy ulotki i wizytówki oraz paski odblaskowe z nazwą naszej szkoły. Nasi uczniowie ubrani byli w koszulki ze szkolnym logo. Akcję promocyjną wsparła restauracja SZUM LASU ze Suchatówki, w której nasi uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu, częstując wszystkich specjalnie przygotowanymi ciastkami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zainteresowała gimnazjalistów. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować pracodawcom, którzy w dużej części sfinansowali tę kampanię reklamową, a szczególności: Andrewex  z  Cierpic, ITI z Gniewkowa.

hasło