Home » Wydarzenia » Szkoła Zawodowa po angielsku w Gminnym Klubie Twórczego Ucznia

Szkoła Zawodowa po angielsku w Gminnym Klubie Twórczego Ucznia

W sobotę, 17 listopada, odbyło się jesienne spotkanie Klubu Twórczego Ucznia. Tym razem warsztaty odbyły się w gniewkowskim gimnazjum i oscylowały wokół języka angielskiego. Uczestnicy klubu zostali podzieleni na 3 grupy wiekowe, które, wraz z anglistami, pracowały nad realizacją przygotowanych zadań.

Uczennice naszej szkoły w osobach: Moniki Wyskidy, Ani Szumann i Kamili Kużyńskiej, opracowywały, wraz z koleżankami z gimnazjum, idiomy, ich trudne tłumaczenie i zastosowanie. Dziewczyny świetnie poradziły sobie z dominem, które wszystkim zaprezentowały. Pomiędzy pokazem efektów pracy poszczególnych grup, mogliśmy wysłuchać popisów wokalnych w języku rosyjskim oraz francuskim.

Warsztaty uświadomiły wszystkim, jak ciekawie można bawić się językiem obcym. Przed nami wiosenne spotkanie w Kijowie, na którym członkowie Klubu będą mieli kolejną już okazję do zaprezentowania swoich pasji.