Home » Komunikat » Szkoła Branżowa I Stopnia w Gniewkowie – Twój Najlepszy Wybór !

Szkoła Branżowa I Stopnia w Gniewkowie – Twój Najlepszy Wybór !

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych i ich rodziców do zapoznania się z  ofertą szkoły. Mogą Państwo nas odwiedzić, służymy informacjami  i pomocą w doborze zawodu oraz miejsca odbywania praktyk.  Obecnie Szkoła Branżowa to szkoła z możliwościami; daje nie tylko wykształcenie, ale przede wszystkim zawód, kwalifikacje i gwarantuje pracę oraz wysokie wynagrodzenie. Kształcimy uczniów w wielu zawodach, współpracujemy z lokalnymi pracodawcami (nie tylko w Gniewkowie, ale również w Inowrocławiu i Toruniu). Pomagamy zainteresowanym uczniom klas gimnazjalnych w wyborze zawodu i miejsca praktyk. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z każdym pracodawcą!

Zachęcamy gorąco do wyboru naszej szkoły!

Zapraszamy zainteresowanych uczniów i rodziców!