Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Wydarzenia » „Szczęśliwej drogi już czas”

„Szczęśliwej drogi już czas”

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

83

Piątek, 15 czerwca 2012r. dla uczniów klasy IIa i III był wyjątkowi. Po dwóch lub trzech, a nawet czterech 🙂 latach nauki zdobyli upragniony tytuł absolwenta Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Ostatni raz spotkali się oni we wspólnym gronie, wsłuchując się w kolejne nazwiska koleżanek i kolegów, odbierających świadectwa. W szczególności ten dzień należał do uczniów, którzy zasłużyli na wyróżnienia na forum wszystkich:

  • Jagoda Sieczka (IIa) – najlepsza absolwentka szkoły, otrzymała jako jedyna tytuł: Primus Inter Pares (łac. „pierwszy wśród równych sobie”);
  • Marcin Juraszek – średnia powyżej 4,0 oraz 100% frekwencja w roku szkolnym 2011/2012.

Wyjątkowe uznanie zdobył uczeń klasy IIIb, Damian Zwierzykowski, który przez cały okres nauki nie opuścił ani jednego dnia nauki. Wymienieni oprócz dyplomów otrzymali nagrody rzeczowe. Nie można zapomnieć także o tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem uczestniczyli w życiu szkoły, pomagali w organizowaniu uroczystości szkolnych oraz w pracy nad okolicznościowymi pracami ręcznymi. Należy tu wspomnieć o uczniach klasy IIa: Karolu Jankowskim (Och, Karol :)), Marice Andrzejewskiej, Ewelinie Wróblewskiej i Patrycji Wróblewskiej. Listy gratulacyjne skierowano także do rodziców, którzy wspaniale wychowali swoje dzieci, współpracowali ze szkołą oraz wspierali nauczycieli w pracy wychowawczej.

Przez cały okres nauki każdy z uczniów miał szanse wykazania się, niejednokrotnie była to dla nich próba charakterów. Szkoła Zawodowa dziękuje Wam, uczniowie, za te momenty i życzy dużo sukcesów w dalszym życiu.

Pamiętajcie o słowach, zacytowanych przez p. Dyrektor:

To nie jest koniec,
to nawet nie jest początek końca,
to tylko koniec początku.

Na pożegnanie klasa IIa przygotowała dla pedagogów figurki z ich podobizną. Są one naprawdę wyjątkowe (prezentacja w galerii). Szczególne podziękowania kierujemy do p. Sieczki!

Ogłaszamy, iż birety absolwenckie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie otrzymało 36 uczniów, stając się absolwentami CAMBRIDGE 2012.

Życzymy wszystkim powodzenia na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Zobacz zdjęcia