Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Home » Wydarzenia » Świetny występ uczniów Szkoły Zawodowej na Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w lekkiej atletyce

Ostatnio dodane galerie

Archiwum

Wpisy

SAM_1392

16.09.2013 r. na stadionie OSiR Inowrocław odbyło się rozpoczęcie sezonu lekkoatletycznego na poziomie powiatowym w kat. szkół ponadgimnazjalnych.

Znakomicie spisali się w zawodach uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Startowali w trzech konkurencjach: skok w dal, 400 m, 100 m.

• ARKADIUSZ PIERNIK– skok w dal, 400 m;
  • PATRYK  NICPOŃ– skok w dal, 100m ;
  • PATRYK KRYSZAK-skok w dal;
  • AMADEUSZ PRZEKWAS–  skok w dal.

W skoku w dal – Arkadiusz Piernik– uczeń kl. III –  po niezwykle  zaciętej walce przegrał tylko o 1 cm tytuł mistrzowski z uczniem II LO iIm .M. Konopnickiej w Inowrocławiu (Kujawa), uzyskał znakomity wynik- 6,04 (zwycięzca 6.05 m) i był drugi w zawodach. Arek również wystartował na 400m i zajął w swojej grupie  II-gie miejsce, co dało mu w ogólnej klasyfikacji IV miejsce w powiecie inowrocławskim.

Świetnie wypadł również uczeń kl. II b – Patryk Nicpoń, z wynikiem -5,95 m w skoku w dal zajął znakomite III–cie miejsce w powiecie inowrocławskim. Bardzo dobrze zaprezentował się również w biegu na 100 m zajmując w swojej grupie II –gie miejsce, co dało mu w ogólnej klasyfikacji V –te miejsce w powiecie inowrocławskim.

Patryk Kryszak – uczeń kl. II b, również  pięknie zaistniał zajmując V-te miejsce w mistrzostwach w skoku w dal z wynikiem 5,63 m.

Amadeusz Przekwas – uczeń kl. III po zaciętej walce z wynikiem 5,22 zajął IX –miejsce w mistrzostwach powiatu.

Opiekunem w/w zawodników był Zbigniew Nowak.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy „mocni” w powiecie inowrocławskim w skoku w dal!