Home » Wydarzenia » Robert Wysocki po raz drugi!!!

Robert Wysocki po raz drugi!!!

bhp_2010_

24 marca odbyła się X edycja Regionalnego Konkursu wiedzy o zasadach bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku Naszą Szkołę reprezentowali: Natalia Zielińska (IIa), Anika Domżalska (IIa), Robert Wysocki (IIIb) i Michał Ciesielski (IIIb), których przygotowywał p. Grzegorz Siemiński.

Konkurs składał się z dwóch części. Po pierwszej turze pisemnej do drugiej ustnej zakwalifikowali się pewnie Michał i Robert. W części ustnej Robert Wysocki zajął 2. miejsce, a Michał Ciesielski 5. Tak jak w zeszłym roku Robert Wysocki będzie reprezentował nasze województwo w etapie Ogólnopolskim w Warszawie. Gratulacje dla uczniów i ich opiekuna, życząc im dalszych sukcesów. Trzymajmy kciuki za Roberta.

zdjęcia pochodzą ze strony www.izbarzem.pl