Home » Wydarzenia » Podsumowanie I półrocza w „Cambridge”

Podsumowanie I półrocza w „Cambridge”

Półmetek roku szkolnego 2008/2009 mamy już za sobą.

Szkoła Zawodowa podsumowała go bardzo hucznie. Dzięki pomocy sponsora, firmy Fakro z Nowego Sącza, mogliśmy nagrodzić klasę, która miała najlepszą średnia ocen w klasyfikacji śródrocznej, najwyższą frekwencję oraz cieszy się największym uznaniem wśród nauczycieli. Podobnie jak w ubiegłym roku najlepszymi zostali uczniowie klasy IIa, pod egidą wychowawcy p. Z. Nowaka. Każdy z uczniów obdarowany został czapkami sponsora. Uczniowie, którzy wnieśli największy wkład w wygraną otrzymali: maskotki (za najwyższą średnią w klasyfikacji śródrocznej – 4,0 oraz powyżej), torby podróżne (za 100% frekwencję) oraz plecaki sponsora.

W imieniu Szkoły Zawodowej oraz nagrodzonych uczniów serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi – firmie Fakro – za możliwość nagradzania naszych uczniów i tym samym motywowania ich do pracy i rozwoju.