Szkoła Branżowa - szkołą Twojego wyboru

Otwarcie boiska przy Branżowej Szkole I stopnia

Ostatnio dodane galerie

Wpisy

W dzień zakończenia roku szkolnego nastąpiło także otwarcie wielofunkcyjnego boiska w parku przy szkole. Oprócz uczniów na uroczystości obecni byli znakomici goście: burmistrz Gniewkowa Adam Roszak, wiceburmistrz Beata Kowalska, pani skarbnik Dorota Rutkowska. Zaszczycili nas swoją obecnością także uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wraz z opiekunami. Uroczystość poprowadzili: Jagoda Mierzejewska oraz Tadeusz Wyskida, a uświetnili swoimi występami: układ gimnastyczny (Marta Sieradzka, Jagoda Skonieczna, Kamila Krempeć, Kacper Kalinowski, Eryk Skonieczny, Kamil Łukasik), kankan (Patryk Nowacki, Oliwia Dzięciołowska, Jagoda Mierzejewska, Karolina Nowak) oraz wokalista Dominik Gotowalski. Otwarcia boiska dokonali burmistrz Gniewkowa wraz z dyrektorem Branżowej Szkoły I stopnia panią Lidią Stejter oraz dyrektorem Środowiskowego Domu Samopomocy panią Jolantą Słabaszewską – Nowak. Odsłonili oni także tablicę z nazwą Skweru 750-lecia Gniewkowa. Całość uroczystości zakończył taniec Belgijka. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pomagali przygotować uroczystość oraz obecnym na otwarciu boiska za pomoc oraz godne reprezentowanie szkoły.

otwarcie boika