Home » Wydarzenia » Konkurs „Wiedzy i świecie współczenym”

Konkurs „Wiedzy i świecie współczenym”

SAM_1865

W dniu 14.04.2014 r. w Szkole Zawodowej w Gniewkowie  odbył się  VI Finał Szkolnego Konkursu „Wiedzy o świecie współczesnym” . W finale wystąpili najlepsi uczniowie z poszczególnych klas  wyłonieni z I-szego etapu jakim był  przeprowadzony test wiedzy. W sumie z 5 klas – 10 uczniów.Uczniowie odpowiadali na pytania  z  siedmiu bloków tematycznych: 1. Świat 2. Geografia 3. Różne 4. Zwierzęta i owady 5.Nauka 6.Znani ludzie 7. SportUczniowie wykazali się dużym zakresem wiedzy. O III-cim  miejscu zadecydowała dogrywka miedzy czteroma  uczestnikami . Laureatem  VI  Konkursu „Wiedzy o świecie współczesnym” zostałMICHAŁ HAŁAS  z klasy III, który zdobył 5 pkt,  II- gie miejsce   z 4 pkt zajął uczeń klasy II a – PAWEŁ LEWANDOWSKI,  III- CIE miejsce z 3 pkt po dogrywce,  zajęła uczennica klasy I a – ANNA LEWANDOWSKA Konkurs  urozmaicił  bardzo ciekawy występ zespołu tańca nowoczesnego – „Kaczorki z Gniewkowa”. Konkurs zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego – Zbigniew Nowak Organizator chciałby bardzo podziękować sponsorom,  którzy pomogli zorganizować konkurs poprzez ufundowanie drogocennych nagród: Grzegorz Świtała – Restauracja „Eden”; Krzysztof Haras –Zajazd „Harasówka”; Lidia i Mirosław Kobylarz; Grażyna i Piotr Piernikowie; Józef Piotrowski- „Piotrus”.