Home » Bez kategorii » Gminny konkurs plastyczny „ Moja niepodległa ojczyzna” rozstrzygnięty ! Nagrody rozdane!

Szkoła Branżowa I stopnia w Gniewkowie realizuje  roczny projekt edukacyjny  „Ku niepodległej”, przygotowując się do obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.  Jednym z zadań był konkurs plastyczny dla szkół miasta i gminy Gniewkowo oraz uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem. Otrzymaliśmy aż 83 prace. Komisja konkursowa oceniała: umiejętność doboru tematu pracy, jakość wykonania i oryginalność.  Przyznano nagrody i wyróżnienia, które zostały wręczone na uroczystej sesji Rady Miejskiej w czterech kategoriach: Przedszkole i szkoła podstawowa – klasy I-III; Szkoła podstawowa- klasy IV- VII; Oddziały gimnazjalne- klasy II- III oraz Branżowa Szkoła I stopnia; Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy. Zwycięzcom konkursu gratulujemy pomysłów i zaangażowania. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za wsparcie. Prace uczestników wywieszone były w naszej szkole, a następnie zostały zaprezentowane na wystawie w  Urzędzie Miejskim w Gniewkowie. Czekamy na kolejne wydarzenia związane z obchodami Roku Niepodległej.

dnbga