Home » Wydarzenia » Ho, ho, ho The Christmas show!

Ho, ho, ho The Christmas show!

Dnia 22 grudnia 2010 roku odbyło się świąteczne przedstawienie po raz pierwszy w historii Szkoły Zawodowej w Gniewkowie w języku…… angielskim! Uczniowie klas pierwszych mieli niecodzienną możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych całej społeczności szkolnej. Przenieśli nas w czasy beztroskiego dzieciństwa, oczekiwania na Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Było to przedstawienie pełne ciepła, świątecznej magii i atmosfery.

Główne role zagrali Artur Jałoszyński jako Święty Mikołaj i Karol Jankowski – najważniejszy pomocnik św. Mikołaja, Elf zarządzający fabryką zabawek. W pozostałe role wcielili się uczniowie z klas pierwszych: Sabina Rudowicz (narator), wspaniałe elfy: Monika Zielińska, Natalia Jabłońska, Aleksandra Kwiatkowska a także Katarzyna Zielas (pełna zapału Pani Mikołajowa), śliczny aniołek Ewelina Wróblewska, Peter the postman Dominik Kluczyk i bardzo grzeczne dzieci, cierpliwie czekające na św. Mikołaja Marika Andrzejewska i Krzysztof Głuszak. W trakcie przedstawienia okazało się, że angielskie świąteczne piosenki zna każdy uczeń. Niezwykle miło zabrzmiały wyśpiewane życzenia świąteczne We wish you a Merry Christmas, We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year! Oczywiście nie zabrakło słodkich upominków, wręczanych przez elfy.

Po przedstawieniu Pani dyrektor Lidia Stejter złożyła wszystkim świąteczne życzenia i również rozdała słodkie prezenty uczniom i nauczycielom.