Home » Komunikat » Gminny Klub Uczniów Ciekawych Świata

Gminny Klub Uczniów Ciekawych Świata

W sobotę 26 maja, w Samorządowym Przedszkolu w Gniewkowie odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich placówek oświatowych gminy Gniewkowo. Warsztaty oscylowały wokół tematyki związanej z ekologią i przetwarzaniem surowców wtórnych. Dzieci oraz młodzież podzieleni zostali na grupy, z których każda miała przydzielone eko-zadanie. Wszyscy poradzili sobie wyśmienicie. Powstały eko-instrumenty, eko-forystyka, eko-makiety. Uczniowie naszej szkoły wraz z koleżankami i kolegą z gimnazjum mieli wykonać eko-modę. W ten sposób zaprojektowano strój sportowy Eko-Prady, garnitur Eko-Versace oraz stylizację Eko-Gucciego na Władysława Białego w nowoczesnym wydaniu. W role modeli wcielili się Kacper Kalinowski i nasz absolwent Adrian. Muzykę do pokazu przygotował Kamil Łukasik, a Jagoda Skonieczna realizowała się w roli projektantki. Dziękujemy uczniom za poświęcenie sobotniego przedpołudnia i godne uznania reprezentowanie szkoły.