Home » Komunikat » Dyktando o „Mądre Pióro Dyrektor Szkoły Zawodowej”

Dyktando o „Mądre Pióro Dyrektor Szkoły Zawodowej”

SAM_2414

W dniu  20.10.2014 w Szkole Zawodowej W Gniewkowie  odbyło się ogólnoszkolne dyktando sportowe  o „Mądre Pióro Dyrektor Szkoły Zawodowej”.  Udział w dyktandzie wzięła  cała społeczność szkolna. Na uroczystym apelu w dniu 03.11.2014 ogłoszono wyniki dyktanda. Najlepsza okazała się uczennica klasy II A Aleksandra Wołękiewicz. Drugie miejsce zajęła Paulina Łuba z klasy I A,  a trzecie Bartłomiej Sądowski z klasy II B.Dyktando było bardzo trudne, ale uczniowie  poradzili sobie z nim  znakomicie. Różnice punktowe laureatów w końcowym rozrachunku były nieznaczne. Laureaci konkursu otrzymali z rąk Pani dyrektor pamiątkowe dyplomy,  książki  oraz co najważniejsze zestawy „Mądrych Piór”. Dyktando sportowe zorganizowali i przeprowadzili: Zbigniew Nowak I Anna Gancarczyk.