Home » 2022 » maj » 24

Dzienne Archiwum: 24 maja 2022

Wsparcie dla uczniów

Dnia 10 maja bieżącego roku, Dyrekcja Branżowej Szkoły I stopnia w Gniewkowie wprowadziła usługę wsparcia i pomocy  z wykorzystaniem metod psychologicznych, pedagogicznych, terapeutycznych, socjoterapeutycznych i profilaktycznych dla Uczniów. Specjalistą pracującym z uczniami jest mgr Angelika Kalinowska, pedagog resocjalizacyjny, socjoterapeuta. Uczniowie mają możliwość brania udziału w indywidualnych konsultacjach, grupowych dyskusjach, a także uczestniczeniu w nowo powstałej sekcji wolontariackiej.

17 maja 2022r. w Branżowej Szkole I stopnia w Gniewkowie odbyło się pierwsze zebranie sekcji wolontariackiej. Omówione zostały zasady współpracy, możliwości uczestników oraz zadania, jakie zostaną wykonane do końca trwającego roku szkolnego.