Home » 2018 » wrzesień » 19

Dzienne Archiwum: 19 września 2018

Mecz „Dla Niepodległej”

Mecz „Dla Niepodległej” – Brawo pracodawcy, samorządowcy i nauczyciele!

Drodzy uczniowie już za rok szansa rewanżu! Puchar wróci do nas!

W słoneczne, wtorkowe popołudnie spotkaliśmy się na boisku wielofunkcyjnym przy Branżowej Szkole I stopnia, by uczestniczyć w meczu: uczniowie kontra pracodawcy, samorządowcy i nauczyciele. Pani dyrektor powitała zebranych, wśród których byli Burmistrz Gniewkowa Adam Roszak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Gniewkowie Przemysław Stefański, radni, a także pracodawcy i pracownicy firm: Askal, Andrewex, Bonduelle, I.T.I Poland, Jacze, Zaltom.
Rozgrywki sportowe były na wysokim poziomie. Mimo zaciętej walki musieliśmy oddać zwycięstwo pracodawcom, samorządowcom i nauczycielom. Gratulujemy! Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły, rodzicom oraz przyjaciołom za przybycie, grę i kibicowanie drużynom, pracodawcom i samorządowcom za dostarczenie wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia już za rok na kolejnym spotkaniu towarzyskim, może tym razem zagramy w koszykówkę?
Patriotyczne spotkanie uświetnił patrol saperski, mieliśmy okazje poznać niebezpieczną pracę saperów, zobaczyć granaty, moździerze, odzież ochronną wyposażenie pojazdu saperskiego i dowiedzieć się jak postępować w sytuacji znalezienia niewybuchów. Wszystko to przedstawili żołnierze 2 Pułku Inżynieryjnego z Inowrocławia, którym serdecznie dziękujemy.

bb