Home » 2017 » marzec » 15

Dzienne Archiwum: 15 marca 2017

„ZWYCIĘZCY SWOICH MARZEŃ”

Szkoła Zawodowa w Gniewkowie zorganizowała wraz z firmą Gesal z Inowrocławia uroczystość pod hasłem „Zwycięzcy swoich marzeń”. Imprezę zainspirowała wygrana w konkursie „Z Gesalem na Stadion Narodowy”  przez  drużynę „Cambridge”, którą reprezentowała: Patrycja Czajkowska, Marika Gotowalska, Daria Gotowalska i Kacper Kalinowski. Pan Eugeniusz Skoczyński – właściciel firmy Gesal wręczył zwycięzcom nagrody. Swoje wyróżnienia odebrali także uczniowie Szkoły Podstawowej w Szadłowicach oraz Hufa Pracy z Inowrocławia. Podczas spotkania zaprezentowano innych zwycięzców – uczniów Szkoły Zawodowej, którzy spełniają swoje marzenia wokalne, sportowe, taneczne. Zgromadzeni mieli także sposobność porozmawiania przy wspólnym poczęstunku w ramach Festiwalu żywności, który trwa w Szkole Zawodowej. Była to jedyna taka okazja do wspólnego posiłku w tak zacnym gronie. Wspomnijmy, że  zaszczycili swoją obecnością zaprzyjaźnieni ze szkołą goście z Burmistrzem Gniewkowa Adamem Roszakiem i zastępcą panią Beatą Kowalską na czele. Kierujemy serdeczne podziękowania do współorganizatora: firmy Gesal, obecnych gości, prowadzących, a także uczniów szkoły, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości.

Prezentacja1

Prezentacja2