Home » 2015 » maj » 25

Dzienne Archiwum: 25 maja 2015

Zawody lekkoatletyczne

W dniu 20.05.2015 na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyły się  Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.  Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi sportowcy ze Szkoły Zawodowej w Gniewkowie.

Patryk Nicpoń – został Wicemistrzem Powiatu w skoku w dal z wynikiem – 5,82 m

Anna Lewandowska – zajęła III miejsce również w skoku w dal z wynikiem – 4,30m

Ponadto bardzo widoczni byli:

Magdalena Szczepaniak – zajęła IV miejsce (niewiele zabrakło do podium) na 800 m z wynikiem -3.13.61

Filip Sieczka – zajął V – te miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem-10.50 m

Kamil Grzegorek – zajął V –  te miejsce w biegu na 1500 m z czasem -5.06.85

Kamil Gotowalski – zajął  XI – te miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem- 9.49 m

P. Nicpoń i A. Lewandowska otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz będą reprezentować Powiat Inowrocławski na Finałach Wojewódzkich w Bydgoszczy. Uczniowie do zawodów zostali przygotowani przez  Zbigniewa Nowaka

Konkurs „Wiedzy o świecie współczesnym”

W dniu 18.05.2015r. w Szkole Zawodowej w Gniewkowie  odbył się  VII Finał Szkolnego Konkursu „Wiedzy o świecie współczesnym”. W finale wystąpili najlepsi uczniowie z poszczególnych klas, wyłonieni z I-szego etapu jakim był  test wiedzy, w sumie z 6 klas – 12 uczniów. Uczniowie odpowiadali na pytania  z  siedmiu bloków tematycznych: 1. Świat 2. Geografia 3. Różne 4. Zwierzęta i owady 5. Nauka 6. Znani ludzie 7. Sport. Uczniowie wykazali się dużym zakresem wiedzy. O  pierwszych trzech miejscach zadecydowała dogrywka między trzema  uczestnikami, którzy zgromadzili po 5pkt. Laureatem  VII  Konkursu „Wiedzy o świecie współczesnym” został – FILIP SIECZKA  z klasy II B, który zdobył 7 pkt. II- gie miejsce z 6 pkt zajął uczeń klasy I b – BARTEK DĄBROWSKI, a III- cie miejsce z 5 pkt zajął uczeń klasy III b –  MICHAŁ GRUMIŃSKI. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i na koniec zostali zaproszeni na Wielki  Deser Lodowy do Zajazdu Harasówka. Konkurs  urozmaicił  bardzo ciekawy występ zespołu hip- hopowego „LEVELEY7”. Organizatorzy chcieliby bardzo podziękować sponsorom, którzy pomogli zorganizować konkurs poprzez ufundowanie drogocennych nagród: Grzegorz Świtała –Restauracja „Eden” 2.Krzysztof Haras –Zajazd „Harasówka”  3. MSPS Inowrocław.