Home » 2015 » marzec » 30

Dzienne Archiwum: 30 marca 2015

Targi szkół 30.03.2015

W poniedziałek 30 marca 2015 roku nasza szkoła prezentowała swoją ofertę na VII Targach Szkół  Ponadgimnazjanych zorganizowanych w Gimnazjum nr1 w Gniewkowie. Na stoisku promocyjnym mieliśmy ulotki, gadżety reklamowe –naklejki, przypinki z hasłami promującymi oraz paski odblaskowe z nazwą szkoły. Posiadaliśmy też stosowny rullup, na którym oprócz haseł znalazły się fotografie z życia szkoły. Szkołę reprezentowały uczennice klasy IIa – Anna Lewandowska i Natalia Kruszczyńska i uczeń klasy IIb – Filip Sieczka, którzy zachęcali gimnazjalistów do wyboru  nauki w naszej placówce.

Zapraszamy do naszej szkoły!!!!!!

Świątecznie

Zajęczymi susami zbliża się WIELKANOC. Uczniowie naszej szkoły czynią solidne przygotowania: wykonują własnoręczne kartki oraz króliki wielkanocne. Biblioteka zamieniła się w pracownię artystyczną, a nasi uczniowie kreowali prawdziwe dzieła sztuki:)